گزارش مسابقات سراسري شنا و غواصي برادران وزارت نيرو
1398/06/30

نوزدهمین دوره مسابقات سراسری شنا و اولین دوره مسابقات غواصی برادران وزارت نیرو از 26لغایت 29 شهریور ماه با همت هیات ورزش صنعت آب و برق استان مرکزی و به میزبانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در استان مرکزی و در شهرستان محلات برگزار شد.

در این دوره مسابقات137شرکت کننده در قالب 25 تیم شنا و 3 تیم غواصی از شرکت های تابعه وزارت نیرو  از سراسر کشور حضور داشتند.

شرکت کنندگان در بخش شنا در رشته های  کرال سینه و قورباغه ، در 8 رده سنی به صورت انفرادی و در رشته چهار در صد متر به صورت تیمی به رقابت پرداختند.

 همچنین مسابقات غواصی  در رشته های مهارت غواصی و فین سویمینگ انجام گردید.

در پایان این مسابقات ، تیم های شنای صنعت آب و برق استان های گیلان ، خوزستان و آب و فاضلاب  تهران به ترتیب رتبه های اول ، دوم و سوم مسابقات شنا را کسب نمودندو کاپ اخلاق این مسابقات به تیم شنای استان مرکزی تعلق گرفت.

گفتنی است : در پایان این مسابقات در رشته های کرال سینه ، قورباغه ، مهارت غواصی و فین سویمینگ مجموعا 54 مدال طلا ، نقره و برنز به صورت انفرادی  به نفرات اول تا سوم هر رده سنی و 12 مدال هم به تیم های برتر در رشته شنای چهار در صدمتر ، اهداء شد.

در آیین اختتامیه آقای حسین زاده دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو طی سخنانی بر لزوم افزایش فعالیت های ورزشی در بین کارکنان وزارت نیرو تاکید کرد و گفت : از مدیران عامل شرکت های تابعه وزارت نیرو انتظار دارم که نسبت به اهمیت و افزایش برنامه های ورزشی در بین کارکنان ،اهتمام بیشتری به خرج دهند.
همچنین یوسف عرفانی نسب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی و سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهری و رئیس هیات ورزش صنعت آب و برق استان در مراسم اختتامیه این مسابقات گفت : ورزش نقش تعیین کننده در سلامت و شادابی کارکنان دارد و قطعا در افزایش کمی و کیفیت ارایه خدمات به مردم تاثیر خواهد داشت ،باید به این باور برسیم که ورزش هزینه نیست بلکه سرمایه است.