گزارش مسابقات سراسري دارت و تيراندازي خواهران وزارت نيرو
1398/06/02
هشتمین دوره مسابقات سراسری دارت و ششمین دوره مسابقات تیراندازی بانوان وزارت نیرو از تاريخ98/05/22 لغايت 98/05/25 با حضور بیش ۱۴۵ شرکت کننده در قالب 20 تیم از ۱4 استان کشور در دو رشته دارت و تیراندازی (تپانچه و تفنگ بادی) به مدت دو روز توسط هیئت ورزش صنعت آب و برق استان آذربایجان غربی و به میزبانی شرکت آب منطقه ای استان  برگزار گرديد.
مراسم اختتامیه هشتمین دوره مسابقات دارت و ششمین دوره مسابقات تیراندازی بانوان وزارت نیرو با حضور دبیر شورای مرکزی این وزارتخانه، جمعی ازمدیران صنعت آب و برق و مسئولان ورزشی استان و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد.
در ادامه این مراسم سرکار خانمها صادق زاده و عزیزمحمدی روسای انجمن های دارت و تیراندازی وزارت نیرو گزارش اجرایی و فنی این دور از مسابقات را ارائه دادند و در پایان ازتیمهای برتر حاضر در این مسابقات با اهدای لوح، کاپ قهرمانی،مدال و جوایز نقدی تجلیل شد.
این گزارش حاکیست که این دوره از مسابقات با حضور 21 تیم از شرکتهای صنعت آب و برق سراسر کشور و در دو رشته تیر اندازی و دارت برگزار شد و نتایج مسابقات در رشته تیراندازی و دارت به پیوست همین گزارش می باشد.
كاپ اخلاق این دور از مسابقات در رشته دارت به تیم برق منطقه ای مازندران و در رشته تیر اندازی به تیم توزیع نیروی برق تهران تعلق گرفت.
همچنین کاپ بهترین استایل در رشته دارت به خانم نسیم نعمت اله زاده از شرکت آب منطقه ای قزوین تعلق گرفت.