برگزاري مسابقات فوتسال و دارت توسط هيات ورزش استان خوزستان
1396/09/14

هیات ورزش استان خوزستان به مناسبت گرامیداشت پیروزی مقاومت بر شجره وهابی و تکفیری داعش یکدوره مسابقات فوتسال با حضور شرکت های صنعت اب و برق خوزستان (برق منطقه ای- آبفای اهواز - نیروگاه رامین - سازمان اب و برق خوزستان - توزیع برق اهواز - توزیع برق خوزستان ) از تاریخ 96/8/27 لغایت 96/9/11 و با حضور 80 ورزشکار و برگزاری 10 مسابقه برگزار گردید و در پایان تیم های آبفای اهواز ، برق منطقه ای و نیروگاه رامین مقام های اول تا سوم را احراز نمودند و در پایان جوایز توسط مدعوین اهدا گردید.
دومین دوره مسابقات دارت کارکنان دولت در استان خوزستان در دو بخش اقایان و بانوان در روز  4 و 5 آذرماه به میزبانی هیات صنعت اب و برق خوزستان در سالن دارت شرکت توزیع برق خاهواز برگزار گردید.

در بخش آقايان  با حضور 44 بازیکن  در قالب 11 تیم از ادارات و سازمان های دولتی استان خوزستان شروع شد و پس از 6 ساعت رقابت تیم شرکت مناطق نفت خیز جنوب ، تیم صدا و سیمای استان و تیم سازمان اب و برق خوزستان مقام های اول تا سوم را احراز نمودند.

در بخش بانوان  روز یکشنبه 5 ام آذر ماه با حضور 40 بازیکن بانو در قالب 10 تیم از ادارات و سازمان های دولتی استان اغاز و پس از 8 ساعت رقابت تیم های دانشگاه علوم پزشکی اهواز ، سازمان فنی و حرفه ای و شرکت توزیع برق  مقام های اول تا سوم را کسب نمودند.